z 21 grudnia 2008 roku (IV Niedziela Adwentu)

Czytania: Sm 7, 1-16; Rz 16, 25-27; Lk 1, 26-38

1. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza dziś o godz. 14.00 na Mszę św. w języku łacińskim i rycie trydenckim.

2. Ostatnia Msza Roratna zostanie odprawiona we wtorek 23 grudnia o godz. 18.00.

3. W Wigilię, 24 grudnia, zostaną odprawione Msze o godz. 7.00 i 9.00, nie będzie Mszy o godz. 18.00.

4. W środę zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną wszystkich samotnych i tych, którzy nie mogą przygotować u siebie Wigilii. Zapraszamy do budynku starej plebanii na godzinę 12.00. Na miarę swoich możliwości prosimy Parafian o podzielenie się ciastem i żywnością.

5. W Noc Narodzenia Pańskiego zostaną odprawione dwie Pasterki; jedna o godz. 22.00, druga o północy.

6. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. W drugi dzień Świąt Msze będą odprawiane według porządku niedzielnego.

7. W kancelarii parafialnej można dziś zaopatrywać się w opłatki i sianko wigilijne.

8. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności świętej pamięci: +Zofia Stasiak, +Anna Obolewicz, +Marianna Tarasiewicz, +Danuta Walter i +Jerzy Lewandowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...