z niedzieli 25 listopada 2007 roku (XXXIV Niedziela Zwykła Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

Czytania: 2 Sm 5, 1-3; Kol 1, 12 -20; Łk 23, 35-43

W tym tygodniu w piątek wspominamy św. Andrzeja Apostoła. Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Przychodnia zdrowia przy ul. Olszewskiego 21 zaprasza na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w poniedziałek, 26 listopada w godzinach od 14.00 do 18.00. Dwanaście zaproszeń jest do odebrania w zakrystii. Bliższe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie przed kościołem.

2. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w sobotę, 1 grudnia, o godz. 16.00 do Domu Parafialnego oraz na Mszę św. o godz. 18.00.

3. Polecamy nowy, listopadowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Droga do Ojca" oraz diecezjalne "Nowe Życie".

4. Kalendarz parafialny na 2008. rok rozprowadza młodzież przed kościołem. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na działalność naszego Duszpasterstwa Akademickiego Nazaret.