z niedzieli 25 marca 2007 roku (V Niedziela Wielkiego Postu)

Czytania: Jz 43, 16-21; 1 Flp 3, 8- 14; J 8, 1-11

1. W poniedziałek, 26 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

2. Kończymy remont dachu naszego kościoła. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów tego remontu.

3. Przez cały okres Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa:
- Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 9.30, 17.30 i 19.00 - którą w tym tygodniu poprowadzi wspólnota Hallelujah używając technik multimedialnych,
- Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.

4. W przyszłą niedzielę przed kościołem Wspólnota Żywego Różańca będzie rozprowadzać palmy. Odbędzie się również kiermasz ozdób świątecznych, z którego dochód przeznaczony będzie na działalność Ochronki Sióstr Służebniczek.

5. Kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego odbędzie się w piątek, 30 marca, o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.

6. Przy ambonie wyłożony jest nowy, świąteczny numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Pascha".

7. Prosimy o przekazywanie 1% podatku za rok 2006 na rzecz naszej fundacji Sancta Familia. Zebrana kwota przeznaczona będzie na wykonanie utwardzenia dróg i chodników na naszym cmentarzu. Osoby, które mają problemy z wypełnieniem odpowiednich dokumentów, mogą zgłosić się do kancelarii parafialnej we wtorek od godz. 15.30 do godz. 16.30. Wpłaty indywidualne na ten cel można będzie dokonywać w przyszłą niedzielę w kancelarii parafialnej od godz. 8.00 do godz. 14.00.