z niedzieli 28 stycznia 2007 roku (IV Niedziela Zwykła)

Czytania: Jr 1,4-19; 1Kor 13, 4-33; Łk 4, 21-30.

1. W dzisiejszą niedzielę, 28 stycznia, kazania głosi Ojciec Duchowny naszego Wyższego Seminarium we Wrocławiu, ks. Aleksander Radecki. Bardzo dziękujemy za tak owocną posługę.

2. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.00, 16.00, 18.00, i 20.00. Jest to również I piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić podczas sprawowanych Eucharystii.

3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w sobotę, 3 lutego, o godz. 16.00 do Domu Parafialnego oraz na Mszę św. o godz. 18.00.

4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu dachu prezbiterium i naw bocznych naszego kościoła. Aktualnie prowadzone są prace nad ociepleniem stropu świątyni.

5. Podczas ferii szkolnych, tj. od 29 stycznia do 9 lutego br. Poradnia Rodzinna będzie nieczynna.

6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii 23 lutego, tj. w piątek, po wieczornej Mszy św. Do udziału w tym kursie zapraszamy narzeczonych pragnących zawrzeć sakrament małżeństwa w okresie Świąt Wielkanocnych.

7. Przy ambonie wyłożony jest nowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Rodziną Bożą Jesteśmy" (jest także na naszej stronie) oraz diecezjalne czasopismo "Nowe Życie" do którego dołączony jest kalendarz.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Z głębi serca dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i wszelką okazaną troskę o dobro naszej Wspólnoty Parafialnej. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które przeznaczone zastały na potrzeby Kurii Metropolitalnej, Seminarium Duchownego oraz naszej Parafii.