z niedzieli 23 kwietnia 2006 roku (Niedziela Miłosierdzia Bożego)

Czytania: Dz 4, 32-35; 1 J 5, 1-6; J 20, 19-31.

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski, w sobotę święto św. Katarzyny Sienejskiej, Patronki Europy.

1. W poniedziałek 24 kwietnia przypada 1. rocznica inauguracji pontyfikatu Ojca Świętego Benedykta XVI oraz 2. rocznica ingresu i objęcia posłannictwa Pasterza Archidiecezji Wrocławskiej przez J.E. Księdza Arcybiskupa Metropolitę Mariana Gołębiewskiego. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. do Katedry Wrocławskiej
o godz. 18.30.

2. Wspólnota Dzieci Maryi zaprasza na spotkanie grupę młodszą we wtorek o godz. 16.30 do sali kominkowej.

3. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" organizuje w dniu 20 maja (sobotę) "Pielgrzymkę - Majówkę". Chętnych na wyjazd zapraszamy na spotkanie do Domu Parafialnego we wtorek 25 kwietnia o 18.45. Przedstawiona zostanie trasa pielgrzymki i warunki uczestnictwa.

4. Decyzją Episkopatu Polski w przyszłą - III Niedzielę Wielkanocy - po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek przeznaczona na wsparcie dzieła budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

5. Ojcowie Franciszkanie zapraszają w dniu 13 maja na Zjazd Rycerstwa Niepokalanej Ziemi Dolnośląskiej do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej mieszczącego się w Parafii św. Karola Boromeusza we Wrocławiu (ul. Krucza 58). Chętni do uczestnictwa w zjeździe proszeni są o zapisywanie się w kancelarii naszej parafii. Program zjazdu wywieszony jest w gablocie przed kościołem.