z 25 grudnia 2007 roku (Boże Narodzenie)

Czytania: Iz 52, 7-190; Hbr 1, 1-6; J 1, 1-5

1. W drugi dzień Świąt w uroczystość Pierwszego Męczennika, św. Szczepana, Msze będą odprawiane według porządku niedzielnego.

2. Od czwartku, 27 grudnia rozpoczynamy kolędę - modlitewną wizytę duszpasterską w domach naszych Drogich Parafian:
w czwartek odwiedzimy zamieszkałych przy ulicy Spółdzielczej po stronie nieparzystej,
w piątek, 28 grudnia, ul. Spółdzielcza po stronie parzystej,
w sobotę, 29 grudnia, ulice: Plater, Żmichowskiej i Smętna.

3. J.E. Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski w przyszłą niedzielę 30 grudnia odprawi Sumę Odpustowa w Uroczystość Świętej Rodziny o godz. 10.30. Metropolita poświęci nowe pokrycie wieży, dachu i wyremontowaną klinkierową elewację budynku kościoła oraz przekaże małżeństwom obchodzącym jubileusze okolicznościowe błogosławieństwa. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystą Eucharystię.

4. W niedzielę odpustową w ramach "Muzycznych spotkań u Świętej Rodziny" wystąpi znany warszawski organista, pan Michał Dąbrowski. Tematem koncertu będzie Boże Narodzenie w utworach J.S. Bacha, F. Nowowiejskiego i O. Messiaena. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

5. Nowy, świąteczny numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" jak również "Nowe Życie", wyłożone są na stoliku obok ambony.

PRZEŻYWAJĄC TEN PIĘKNY CZAS WIELKIEJ TAJEMNICY MIŁOŚCI BOGA DO CZŁOWIEKA, ŻYCZĘ BY WCIELONE SŁOWO NADAŁO NAJGŁĘBSZY SENS WSZYSTKIM DZIAŁANIOM I PLANOM ORAZ NAPEŁNIAŁO BOGACTWEM ŁASKI I DARÓW.