z niedzieli 19 sierpnia 2007 roku (XX Niedziela Zwykła)

Czytania: Jr 38, 4-10; Hbr 12, 1-4; Łk 12, 49-53

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Bernarda, we wtorek
św. Piusa X, w środę NMP Królową, w piątek św. Bartłomieja Apostoła. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

1. W piątek 31 Sierpnia przypada 11. rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego, Metropolity Wrocławskiego. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy o dostojnym Jubilacie.

2. W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, w Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej zapraszamy na V Międzyparafialną Pielgrzymkę przez Park Szczytnicki do kościoła przy Alejach Kochanowskiego. Początek pielgrzymki w naszym kościele o godz. 15.00. Sumę odpustową w kościele pod wezwaniem MB Częstochowskiej odprawi J. E. ks. bp Andrzej Siemieniewski o godz. 17.00.

3. Polecamy najnowszy numer czasopisma parafialnego "U Świętej Rodziny", który wyłożony jest na stoliku przy ambonie.