z niedzieli 13 maja 2007 roku (VI Niedziela Wielkanocna)

Czytania: Dz 15, 22-29; Ap 21, 10-23; J 14, 23-29

1. Nabożeństwa majowe do NMP odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich zaprasza dziś na spotkanie o godz. 17.00. W gablocie przed kościołem wywieszony jest program Rekolekcji i Ogólnopolskiej Pielgrzymki Pracowników Służby Zdrowia na Jasnej Górze, w dniach 25 - 27 maja.

3. Wspólnota "Matki w modlitwie" zaprasza we wtorek, 16 maja, na Nabożeństwo Majowe oraz Eucharystię o godz. 18.00, podczas której będziemy ofiarowywać dzieci przez ręce Maryi Panu Jezusowi. Każdy chcący, aby imię jego dziecka zostało wyczytane proszony jest o przyniesienie karteczki z napisanym imieniem dziecka.

4. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza na Pielgrzymkę-Majówkę w sobotę, 26 maja, do sanktuarium maryjnego w Nowosielu oraz do Henrykowa i arboretum w Wojsławicach. Wyjazd o godz. 8.30, powrót ok. 19.00. Koszt 30 zł. Bliższe informacje znajdują się w gablocie przed kościołem.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 odbędzie się I Komunia Święta. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Naszą modlitwą obejmijmy Dzieci przygotowujące się to tej doniosłej chwili oraz ich Rodziców.

6. Msza dla małżeństw uczestniczących w Seminarium Odnowy w Duchu Świętym zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kaplicy Domu Parafialnego.

7. Rada Osiedla ogłasza coroczny konkurs "Ukwiecamy Wielką Wyspę". Deklaracje o przystąpieniu do konkursu można otrzymać w biurze Rady Osiedla przy ul. Pautcha 4 lub w zakrystii.

8. Polecamy majowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny", zatytułowany "Nasza Matka".