z niedzieli 1 lipca 2007 roku (XIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Krl 19, 16-21; Ga 5, 1-18; Łk 9, 51-62

W tym tygodniu we wtorek wspominamy św. Tomasza Apostoła, w piątek bł. Marię Teresę Ledóchowską. Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

2. W piątek, 6 lipca, przypada pierwszy piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić podczas sprawowanych nabożeństw.

3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w sobotę, 7 lipca, o godz. 16.00 do Domu Parafialnego.

4. Przy ambonie wyłożony jest nowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Jezus Darem", miesięcznik "Nowe Życie" oraz "Arka" - czasopismo dla chrześcijańskich rodzin.

W ubiegłą niedzielę nasz parafianin, zakonnik Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi, Marek Kosendiak, przyjął święcenia diakonatu. Gratulując życia oddanego na służbę Bogu, polecamy Ojca Diakona modlitwom Drogich Parafian