z 2 marca 2008 roku (IV Niedziela Wielkiego Postu)

Czytania: 1 Sm 16, 1-13; Ef 5, 8-14; J 9, 1-41

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, trzeciego marca, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.

3. Kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary odbędzie się w poniedziałek, trzeciego marca, o godz. 19.00 w kaplicy Domu Parafialnego.

4. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza na spotkanie i wykład Siostry Urszulanki prof. dr hab. Józefy Jezierskiej pt.: "Święty Paweł i jego Listy". Zapraszamy we wtorek, czwartego marca, do Domu Parafialnego po wieczornej Eucharystii.

5. Spotkanie Kursu Przedmałżeńskiego odbędzie się w sobotę, ósmego marca, po wieczornej Eucharystii w Domu Parafialnym.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę, tj. dziewiątego marca, a zakończą w środę, dwunastego marca. Poprowadzi je ks. dr Lech Nowak.

7. Ksiądz Arcybiskup poleca wszystkim wiernym Katechizm Kościoła Katolickiego, księgę, która jest świadectwem wiary na przełomie II i III tysiąclecia. Specjalnie dla naszej Archidiecezji zostało wydane Kompendium Katechizmu w cenie 8 złotych, w które można się zaopatrzyć w przedsionku kościoła.

8. Przez cały okres Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwa:
- Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30 , 17.30 i 19.00 dla młodzieży
- Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.

Do naszej Wspólnoty Parafialnej został skierowany na praktykę ks. diakon Marcin Werczyński. Serdecznie witamy i życzymy, aby ten czas zaowocował nowym duszpasterskim doświadczeniem, będącym bezpośrednim przygotowaniem do święceń kapłańskich