z niedzieli 31 grudnia 2006 roku (Niedziela Świętej Rodziny)

Czytania: Syr 3, 2-612-14; Kol 3, 12-21; Łk 2, 41-52.

1. W poniedziałek, 1 stycznia, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego.

2. W piątek, 5 stycznia, przypada I piątek miesiąca. Do comiesięcznego Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić podczas sprawowanych nabożeństw.

3. W piątek i w sobotę, 5 i 6 stycznia w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy naszych drogich chorych Parafian.

4. W sobotę, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. My chrześcijanie mamy obowiązek uczestniczenia w tym dniu we Mszy. W przedsionku kościoła panie z Żywego Różańca będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Ofiary przeznaczone zostaną na remont naszego kościoła.

5. Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca, Rycerzy Niepokalanej i Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w sobotę, 6 stycznia, o godz. 14.00 w Domu Parafialnym.

6. Kontynuujemy kolędę - modlitewną wizytę duszpasterską w domach naszych Drogich Parafian: we wtorek odwiedzimy zamieszkałych przy ulicy Potebni numery nieparzyste i ul. Borelowskiego, w środę ul. Jasna, Piramowicza, Cicha, Sempołowskiej, Korczaka i Brata Alberta, w czwartek ulica Promień numery parzyste i nieparzyste od 1 do 41, w piątek ul. Promień numery nieparzyste od 43 do 57 i ul. Mielczarskiego numery parzyste.

7. W przyszłą niedzielę, 7 stycznia, rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary dla Małżeństw. Będą to szczególne rekolekcje, które poprowadzi ks. Stanisław Orzechowski. Msze św. połączone z naukami będą odbywały się w niedziele stycznia i lutego w kaplicy Domu Parafialnego o godz. 17.00. Na te rekolekcje zapraszamy oboje małżonków, a dzieciom zapewnimy opiekę. Ulotki z szczegółowym planem tych rekolekcji wyłożone są w kościele na ostatniej ławce.