z niedzieli 7 stycznia 2007 roku (Niedziela Chrztu Pańskiego)

Czytania: Iz 42,1-7; Dz 10, 34-38; Łk 3, 15-22.

1. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 8 stycznia, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.

2. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich zaprasza na spotkanie opłatkowe z udziałem J.E. księdza biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Spotkanie odbędzie się w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej przy ul. Matejki 6 w niedzielę, 14 stycznia, o godz. 10.00.

3. Kombatanci 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w 63 rocznicę powołania, zapraszają na Uroczystą Mszę św. do Kościoła Garnizonowego w przyszłą niedzielę, 14 stycznia, o godz. 12.00.

4. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę: w poniedziałek - odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Abramowskiego,; we wtorek - ul. Jackowskiego i Sierakowskiego; w środę - ul. Stefczyka; w czwartek - ul. Jezierskiego i Libelta; w piątek - ul. Konarskiego i Głowackiego; w sobotę - Godebskiego i Mierosławskiego.

Kończymy okres Świat Bożego Narodzenia. Bogu składam podziękowanie za dar naszej Wspólnoty Parafialnej p.w. Świętej Rodziny z Nazaretu.

Dziękuję wszystkim Drogim Parafianom, za okazane w tym czasie ogromne zaangażowanie i pomoc. To dzięki Wam osoby samotne mogły radośnie przeżywać wspólną Wigilię. Dzięki Waszej pomocy kościół został przygotowany na Pasterkę i Świąteczne Eucharystie. Szczególnie dziękuję czcigodnym Siostrom Zakonnym. Dziękuję młodzieży za przygotowanie Pasterki o godz. 22.00. Dziękuję za wszelką pomoc w przygotowaniu Uroczystości Odpustowej: Służbie Liturgicznej Ołtarza, naszemu Chórowi i panom Organistom. Wszystkim dziękuję za liczny i pobożny udział w Uroczystościach.

Przewielebnemu Księdzu Prałatowi Stanisławowi i księżom Wikariuszom: Romanowi i Witoldowi, dziękuje za ogrom świątecznego trudu.

Niech Boża Dziecina wynagrodzi Wam, Moi Drodzy, wszelkie dobro uczynione dla naszej Parafialnej Wspólnoty i niech błogosławi w nowym, 2007 roku.