z niedzieli 8 października 2006 roku (XXVII Niedziela Zwykła)

Czytania: Rdz 2, 18-24; Hbr 2, 9 - 11 Mk 10, 2-16.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy bł. Wincentego Kadłubka, w piątek
bł. Honorata Koźmińskiego. Wszystkim Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane będą codziennie o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę na pokrycie kosztów remontu dachu naszego kościoła zebraliśmy kwotę sześciu tysięcy siedmiuset złotych. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na 10 Muzyczne Spotkania u Świętej Rodziny. Wystąpią artyści z Łodzi: Jakub Garbacz - organista oraz flecistka - Joanna Woszczyk-Garbacz. W programie: J. S. Bach, E. Bozza, C. Debussy, C. Franck, T. Kiesewetter, F. Mendelssohn, J. Mouquet. Słowo wiążące wygłosi pani Izabella Starzec. Zapraszamy na godzinę 19.00. Nowością tego koncertu będzie możliwość oglądania techniki gry organisty na telebimie.

4. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym ponad 200 ciepłych posiłków i całodzienną rację chleba.

5. Wspólnota "Matki w modlitwie" zaprasza we wtorek, 10 października, na modlitwę różańcową w intencji dzieci i mężów.

6. Uczniów klas trzecich gimnazjalnych, kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkania w piątki o godz. 18.30. W niedziele dla przygotowujących się do bierzmowania odprawiana jest Msza św. o godz. 11.30 w Domu Parafialnym.

7. W sobotę, 14 października, zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wyjście z Katedry Wrocławskiej nastąpi o godz. 6.00. Zakończenie Mszą św. o godz. 16.30. Do Wrocławia jest możliwość powrotu specjalnymi autobusami.