z niedzieli 23 października 2005 roku (XXX Niedziela Zwykła)

Czytania: Wj 22,20-26; 1 Tes 1, 5-10; Mt 22, 34-40.
W tym tygodniu w piątek obchodzimy święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. W przypadającą dziś Niedzielę Misyjną serdecznie witamy w naszej społeczności Misjonarzy Oblatów Marii Niepokalanej. Dziękujemy za posługę Słowa Bożego. Po Mszach Ojcowie rozprowadzać będą Kalendarz Misyjny na 2006 rok.

2. W ubiegłą niedzielę w Dzień Papieski w naszej parafii na rzecz fundacji wspierającej ubogą, zdolną młodzież, zebrano kwotę 5.040 zł. Bóg zapłać!

3. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie na nich imion i nazwisk drogich nam zmarłych. W listopadowe dni polecać będziemy ich Bogu wg. alfabetycznej kolejności ulic, na których zamieszkują składający wypominki. Codziennie od 3 listopada w intencji zmarłych o godz. 17.30 odmawiany będzie Różaniec, a o godz. 18.00 sprawowana będzie Eucharystia.

4. W czwartki zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, którą o godz. 15.00 rozpoczyna Koronka do Miłosierdzia Bożego, a kończy modlitwa różańcowa o godz. 17.30.

5. Polecamy nowy numer Parafialnej gazety "U Świętej Rodziny". Ten październikowy zeszyt zatytułowany jest Przyszłość Świata. Znajdziemy w nim relacje z czuwania na Jasnej Górze i formacyjnych wyjazdów naszej młodzieży oraz omówienie Dnia Papieskiego i zapowiedź Muzycznych Spotkań u Świętej Rodziny.