z niedzieli 21 stycznia 2007 roku (III Niedziela Zwykła)

Czytania: Ne 8,1-10; 1Kor 12, 12-30; Łk 1, 1-21.

1. W tym tygodniu kończymy tegoroczną kolędę:
w poniedziałek - odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Kosynierów Gdyńskich nr parzyste 42-66 oraz ul. Partyzantów nr nieparzyste 7-59;
we wtorek - ul. Kosynierów Gdyńskich nr parzyste 12-40, ul. Partyzantów nr nieparzyste 61-95 oraz ul. Krajewskiego i 9 Maja nr 12-18;
w środę - ul. Partyzantów nr nieparzyste 101-123, ul. Dembowskiego nr nieparzyste oraz
I Dywizji;
w czwartek - ul. Partyzantów nr parzyste, ul. Dembowskiego nr parzyste 18-50 oraz 9 Maja 20-24;
w piątek - ul. Dembowskiego nr parzyste 52-126;
w sobotę - ul. Dembowskiego nr parzyste 128-130 oraz ul. Ściegiennego i Belwederczyków.

2. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza na spotkanie i odczyt pana dr Jana Koziara pt.: "Prapolskość i polskość Śląska". Zapraszamy we wtorek, 23 stycznia, do Domu Parafialnego po Mszy o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę, 28 stycznia, kazania wygłosi w naszym kościele Ojciec Duchowny naszego Wyższego Seminarium, ks. Aleksander Radecki.

Wichura, która przeszła w minionym tygodniu nad Wrocławiem wyrządziła poważne szkody na naszym cmentarzu. Powalonych zostało wiele drzew. Przez najbliższe dni cmentarz będzie zamknięty za względu na niebezpieczeństwo jakie stwarzają powalone i osłabione drzewa dla odwiedzających cmentarz. Przez najbliższe dni właściwe ekipy usuną te zagrożenia. Bardzo prosimy wszystkich o zrozumienie tej sytuacji i nie przychodzenie na cmentarza w nadchodzącym tygodniu.