z niedzieli 15 października 2006 roku (XXVIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Mdr 7, 7-11; Hbr 4, 12 - 13; Mk 10, 17-30.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Jadwigę Śląską, we wtorek
św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę św. Łukasza Ewangelistę, w piątek św. Jana Kantego, w sobotę bł. Jakuba Strzemię. Wszystkim Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. Spotkanie formacyjne Wspólnoty Miłosierdzia Bożego odbędzie się w czwartek, 19 października, po Mszy wieczornej.

3. W tym tygodniu przypada 3 piątek miesiąca. Tradycyjnie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy odmówiona zostanie Koronka przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Intencje, które chcemy polecać Bogu podczas tej Mszy, prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. W 22 rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, zapraszamy na Mszę św. w sobotę, 21 października, o godz. 10.00. Po Mszy przejdziemy na cmentarz, aby złożyć kwiaty i odmówić modlitwę przy pomniku pomordowanych kapłanów.

5. W przyszłą niedzielę, 22 października, kazania wygłosi Ojciec Misjonarz ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej. Będzie można również zaopatrzyć się w Kalendarz Misyjny na 2007 rok.