z niedzieli 11 września 2005 roku (XXIV Niedziela Zwykła)

Czytania: Syr 27, 30 i 28, 7; Rz 14, 7-9; Mt 16, 18, 21-35.
W tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jana Chryzostoma bp i dK,
w środę Święto Podwyższenia Krzyża, w czwartek św. Stanisława Kostki Patrona Młodzieży, w piątek Świętych Męczenników Korneliusza pap i Cypriana bpa.

1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym ponad 200 ciepłych posiłków i całodzienną rację chleba.

2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę świętą w poniedziałek 12 września o godz. 10.30 do kaplicy Domu Parafialnego.

3. Wspólnota Dzieci Maryi zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 do sali kominkowej na starej plebanii. Siostra Salomea zaprasza do Wspólnoty dziewczęta od 3 klasy szkoły podstawowej.

4. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na Mszę św. ministrancką w środę 14 września o godz. 18.00 .

5. Spotkanie wspólnoty Miłosierdzia Bożego odbędzie się w czwartek 15 września po Mszy św. o godz. 18.00 .

6. W tym tygodniu przypada 3 piątek miesiąca. Tradycyjnie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. wotywna o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy św. odśpiewana zostanie Koronka przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Intencje, które chcemy polecać Bogu podczas tej Mszy, prosimy składać w zakrystii

7. Przypominamy o wyjeździe na diecezjalną pielgrzymkę na Jasną Górę w piątek 16 września o godz. 12.00.

Archiwum ogłoszeń: 04.IX.2005