z niedzieli 26 sierpnia 2007 roku (XXI Niedziela Zwykła Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej)

Czytania: Prz 8, 22-35; Ga 4, 4-7; J 2, 1-11

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Monikę, we wtorek św. Augustyna, w środę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w sobotę św. Bronisławę. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

1. W dzisiejszą niedzielę, 26 sierpnia, w Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej zapraszamy na V Międzyparafialną Pielgrzymkę przez Park Szczytnicki do kościoła przy Alejach Kochanowskiego. Początek pielgrzymki w naszym kościele o godz. 15.00. Sumę odpustową w kościele pod wezwaniem MB Częstochowskiej odprawi J. E. ks. bp Andrzej Siemieniewski o godz. 17.00.

2. W piątek, 31 sierpnia, przypada 11. rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego, Metropolity Wrocławskiego. W tym dniu zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w intencji dostojnego Jubilata, która zostanie odprawiona w Katedrze Wrocławskiej o godz. 18.30.

3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w sobotę, 1 września, o godz. 16.00 do Domu Parafialnego.