z niedzieli 18 listopada 2007 roku (XXXIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Ml 3, 19-20; 2 Tes 3, 7 -12; Łk 21, 5-19

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Salomei, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylii, w sobotę wspominamy św. Męczenników Koreańskich. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

1. W środę, 22 listopada, w 89. Rocznicę Obrony Lwowa, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich, zaprasza na pochód pod pomnik Orląt Lwowskich znajdujący się na naszym cmentarzu. Zbiórka przed kościołem o godz. 15.00.

2. Zapraszamy na spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego, które odbędzie się w sobotę, 24 listopada, o godz. 15.00 w klasztorze naszych Sióstr Służebniczek.

3. W dzisiejszą niedzielę kończymy modlitwę wypominkową, o godz. 17.30 będziemy polecać zmarłych wypisanych na kartkach bez podanego adresu zamieszkania składających je osób. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji. Zasiliły one konto remontu naszej świątyni.

4. Polecamy nowy, listopadowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Droga do Ojca".

5. Kalendarz parafialny na 2008. rok rozprowadza młodzież przed kościołem. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na działalność naszego Duszpasterstwa Akademickiego Nazaret.