z niedzieli 4 lutego 2007 roku (V Niedziela Zwykła)

Czytania: Iz 6,1-8; 1Kor 15, 1-11; Łk 5, 1-11.

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu dachu prezbiterium i naw bocznych naszego kościoła. Aktualnie prowadzone są prace nad ociepleniem stropu świątyni.

3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 5 lutego, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.

4. Podczas ferii szkolnych, tj. do 9 lutego, Poradnia Rodzinna będzie nieczynna.

5. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych. Z tej racji serdecznie zapraszamy wszystkich naszych cierpiących i chorych Parafian na Mszę św. o godz. 18.00. Eucharystia ta będzie połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Liturgię
i organizację Dnia Chorych w naszej Wspólnocie przygotowuje Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. W kancelarii lub zakrystii prosimy zgłaszać adresy osób, które potrzebują transportu do kościoła.

6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii 23 lutego, tj. w piątek, po wieczornej Mszy św. Do udziału w tym kursie zapraszamy narzeczonych pragnących zawrzeć sakrament małżeństwa w okresie Świąt Wielkanocnych.

7. Przy ambonie wyłożony jest nowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Rodziną Bożą Jesteśmy" (dostępny także na naszej stronie).