z niedzieli 5 marca 2006 roku (I Niedziela Wielkiego Postu)

Czytania: Rdz 9, 8-15; 1P 3, 18-22; Mk 1, 12-15.

1. W dzisiejszą niedzielę odbywa się przed naszym kościołem zbiórka do puszek na rzecz rodziny dotkniętej tragedią pożaru.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę świętą w poniedziałek 6 marca o godz. 10.30 do kaplicy Domu Parafialnego.

4. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich Oddziału Dolnośląskiego i Rodzina Edmunda Bojanowskiego zaprasza na Mszę świętą połączoną ze spotkaniem formacyjnym w przyszłą niedzielę 12 marca o godz. 16.45 do kaplicy Domu Parafialnego.

5. W przyszłą niedzielę 12 marca zapraszamy na "V Muzyczne Spotkania u Świętej Rodziny". Koncert odbędzie się o godz. 19.00.

6. Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiane są nabożeństwa:

• Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30, 17.00 i 19.00 dla młodzieży,
  • Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.00.

7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Wspólnocie odbędą się od 26 do 29 marca, poprowadzi je ojciec prof. Kazimierz Lubowicki - wybitny znawca problematyki rodzinnej. Temat rekolekcji: "Bóg jest Miłością". Wkrótce na stronie pojawi się plan rekolekcji.

8. Polecamy nowy, wielkopostny numer naszego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Nawracajmy się", jak również diecezjalne "Nowe Życie".