z niedzieli 23 lipca 2006 roku (XVI Niedziela Zwykła)

Czytania: Jr 23, 1-6; Ef 2, 3-18; Mk 6, 30-34.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Kingę, we wtorek św. Jakuba Apostoła, w środę śww. Joachima i Annę, w sobotę św. Martę. Wszystkim Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W dzisiejszą niedzielę kazania wygłosi Ojciec dominikanin Tomasz Słowiński, pracujący wśród Polonii pod Kijowem. Po Mszach odbędzie się kwesta na potrzeby tamtejszej Parafii.

2. W piątek 28 lipca przypada w naszej Parafii dzień Adoracji Wieczystej Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy o godz. 9.00 a zakończy przed wieczorną Eucharystią. Pamiętajmy w tym dniu o nawiedzeniu naszego kościoła.

3. W sierpniu z Katedry Wrocławskiej wyruszy 26 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkich, którzy nie będą mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak zapraszamy do Grupy Duchowego Uczestnictwa. Materiały pielgrzymkowe będzie można otrzymać po zapisaniu się w kancelarii, zakrystii lub u pań: Janiny Kurek i Haliny Pierścionek.