z 20 stycznia 2008 roku (Druga Niedziela Zwykła)

Czytania: Iz 49,3-6; 1 Kol 1, 1-3; J 1, 23-34

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy świętą Agnieszkę, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek nawrócenie św. Pawła, w sobotę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych

1. Fundacja "Lux Veritatis" rozprowadza płyty DVD z nagraną naszą Uroczystością Odpustową w dniu 30 grudnia, której przewodniczył ks. Arcybiskup, błogosławiąc trzydzieści sześć par małżeńskich obchodzących swoje jubileusze ślubne. Płyta jest do nabycia w zakrystii i kancelarii w cenie 25 zł.

2. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed parafialną pielgrzymką do Lourdes, która odbędzie się w terminie od 20 do 27 kwietnia. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 stycznia, po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym. Przyjmowane są jeszcze zapisy. Trasa pielgrzymki obejmuje: Lourdes, Barcelonę, Saragossę, Monserrat oraz pobyt nad morzem. Koszt 1850 zł.

3. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę:
w poniedziałek - odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Belwederczyków i Mickiewicza nr od 111 do 113;
we wtorek - ul. Ściegiennego i Kosynierów Gdyńskich numery nieparzyste od 7 do 21 i parzyste od 2a do 10a;
w środę - ul. Kosynierów Gdyńskich numery nieparzyste od 63 do 91 i parzyste od 68 do 94 oraz ul. I Dywizji numery od 1 do 12;
w czwartek - ul. Kosynierów Gdyńskich numery parzyste od 42 do 66, ul. Partyzantów nr nieparzyste od 7 do 59 oraz ul. I Dywizji numery od 13 do 24;
w piątek - ul. Kosynierów Gdyńskich numery parzyste od 12 do 40, ul. Krajewskiego i Partyzantów numery nieparzyste od 61 do 95 i parzyste od 12 do 16;
w sobotę - ul. Partyzantów numery parzyste od 64 do 72 oraz ul. Potebni.