z 3 lutego 2008 roku (Czwarta Niedziela Zwykła)

Czytania: So 3,12-13; 1 Kol 1, 26-31; Mt 5, 1-12

W tym tygodniu we wtorek wspominamy świętą Agatę. Solenizantkom życzymy obfitości łask Bożych

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu naszego kościoła.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 4 lutego, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.

4. Spotkanie organizacyjne przed parafialną pielgrzymką do Lourdes odbędzie się w poniedziałek, 4 lutego, po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.

5. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Rozpoczyna się Wielki Post czyli okres czterdziestodniowego przygotowania do Wielkanocy. W tym dniu zostaną odprawione Msze św. połączone z obrzędem posypania naszych głów popiołem o godz.: 7.00, 9.00, 16.00, 18.00 i 20.00.W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

6. W Środę Popielcową nie będzie czynna kancelaria parafialna i punkt wydawania odzieży.

7. Przez cały okres Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwa: - Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30 , 17.30 i 19.00 dla młodzieży - Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Z głębi serca dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i wszelką okazaną troskę
o dobro naszej Wspólnoty Parafialnej. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które przeznaczone zastały na potrzeby Kurii Metropolitalnej, Seminarium Duchownego oraz naszej Parafii