z 7 grudnia 2008 roku (II Niedziela Adwentu)

Czytania: Iz 40, 1-11; 2 P 3, 8-14; Mk 1, 1-8

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP,
w sobotę wspominamy św. Łucję.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Msze św. Roratnie odprawiane są o godz. 18.00. Rano o godz. 6.30 zapraszamy na śpiewanie Godzinek ku Czci Niepokalanie Poczętej.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Dziś podczas Mszy o godz. 12.30 zaśpiewa Chór Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie pod dyrekcją pani Ewy Mackiewicz. Po Eucharystii zapraszamy na krótki koncert.

4. Spotkanie Rodziny Edmunda Bojanowskiego odbędzie się w dzisiejszą niedzielę, 7 grudnia, po Mszy o godz. 16.00 w klasztorze naszych Sióstr.

5. W poniedziałek, 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Podczas Mszy o godz. 9.00 nasze Siostry odnowią swoje śluby zakonne.

6. Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkanie w piątek, tj. 12 grudnia, po wieczornej Eucharystii.

7. W przyszłą niedzielę, 14 grudnia, rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które zakończymy we wtorek całodzienną spowiedzią.

8. W kancelarii parafialnej można dziś zaopatrywać się w opłatki i świece wigilijnej pomocy dzieciom.

9. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności świętej pamięci: +Zygmunt Józwa, +Konstanty Borwik, +Jan Szczepaniak, +Ewa i Dick Pijl, +Maria Januszewska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

10. Od administratora strony: w poniedziałek, 15 grudnia o godz. 20.00 w naszym kościele odbędzie się koncert grupy Full Power Spirit. Serdecznie zapraszamy, szczególnie ludzi młodych (zespół wykonuje muzykę z gatunku hip-hop z dobrym przesłaniem).