z niedzieli 5 lutego 2006 roku (V Niedziela Zwykła)

Czytania: Job 7,1-7; 1Kor 9, 16-23; Mk 1, 29-39.

W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie: w poniedziałek Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastyki.

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00 .

2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę świętą w poniedziałek 6 lutego o godz. 10.30 do kaplicy Domu Parafialnego.

3. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Z głębi serca dziękujemy za życzliwe przyjęcia i wszelką okazaną troskę o dobro naszej Wspólnoty Parafialnej. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które przeznaczone zastały na potrzeby naszej parafii, Kurii Metropolitalnej i Seminarium Duchownego.

4. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych. Z tej racji serdecznie zapraszamy wszystkich naszych cierpiących i chorych Parafian na Mszę Św. o godz. 18.00. Eucharystia ta będzie połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Liturgię i organizację Dnia Chorych w naszej Wspólnocie przygotowuje Grupa Odnowy w Duchu Świętym. Mamy do dyspozycji samochody, którymi możemy przywozić chorych do kościoła. Prosimy o zgłaszanie adresów chorych w zakrystii po Mszach Świętych.

5. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich Oddziału Dolnośląskiego i Rodzina Edmunda Bojanowskiego zaprasza na Mszę świętą połączoną ze spotkaniem formacyjnym w przyszłą niedzielę 12 lutego o godz. 16.45 do kaplicy Domu Parafialnego.

6. W przyszłą niedzielę 12 lutego zapraszamy na "IV Muzyczne Spotkania u Świętej Rodziny". Utwory organowe usłyszymy w wykonaniu warszawskiego artysty Marka Fronca, któremu towarzyszyć będzie śpiewaczka Marzenna Wojak (sopran). Koncert odbędzie się o godz. 19.00.