z niedzieli 20 sierpnia 2006 roku (XX Niedziela Zwykła)

Czytania: Prz 9, 1-6; Ef 5, 15-20; J 6, 51-58.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Piusa X, we wtorek obchodzimy wspomnienie NMP Królowej, w czwartek św. Bartłomieja, w sobotę NMP Częstochowskiej. Wszystkim Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W Uroczystość NMP Częstochowskiej - w sobotę 26 sierpnia - serdecznie zapraszamy na IV Międzyparafialną Pieszą Pielgrzymkę do kościoła Matki Bożej Częstochowskiej przy Alejach Kochanowskiego. Wyjście z naszego kościoła Świętej Rodziny o godz. 16.00. Trasa pielgrzymki będzie przebiegać alejami spacerowymi Parku Szczytnickiego.
Msze św. w tym dniu w naszym kościele będą odprawione wg porządku dni powszednich, tj. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

2. Podczas trwania Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w naszej Parafii zostało rozprowadzonych 210 Przewodników dla Duchowych Pielgrzymów. Zebraną ofiarę w wysokości 1.110 zł przekazano do Biura Organizacyjnego Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej.