z niedzieli 2 lipca 2006 roku (XIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Mdr 1, 13-24; 2 Kor 8, 7-15; Mk 5, 21-43.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Tomasza Apostoła, w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli. Wszystkim Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Dziś gościmy w naszej Wspólnocie Siostrę Marię Józefę ze Zgromadzenia Misjonarek Miłości Maryi założonego przez błogosławioną Matkę Teresę z Kalkuty. Czcigodna Siostra Józefa wywodzi się z naszej Parafii. Dziękujemy Siostrze za świadectwo życia Radami Ewangelicznymi i przybliżenie trudniej pracy wśród najuboższych ludzi kontynentu Afrykańskiego. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek 3 lipca o godz. 10.30 do kaplicy Domu Parafialnego.

4. W każdy czwartek zapraszamy do modlitwy koronką do miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do wieczornej Eucharystii.

5. W piątek 7 lipca przypada pierwszy piątek miesiąca. Do comiesięcznego Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić od godz.17.30 do 19.00.

6. W piątek i w sobotę odwiedzimy naszych drogich chorych Parafian.

7. Siostry Karmelitanki Bose zapraszają na Uroczystą Nowennę przed Uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej. Nowenna rozpoczyna się w piątek 7 lipca o godz. 17.00. Szczegółowy plan nabożeństw wywieszony jest w gablocie przed kościołem.