z niedzieli 4 czerwca 2006 roku (Niedziela Zesłania Ducha Świętego)

Czytania: Dz 2, 1-11; 1 Kor 12, 3-13; J 20, 19-23.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła; w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi, Królowej; w sobotę bł. Bogumiła, biskupa.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Pielgrzymka dzieci komunijnych do Częstochowy wyjeżdża w poniedziałek 5 czerwca sprzed kościoła o godz. 7.00.

4. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek 5 czerwca o godz. 10.30 do kaplicy Domu Parafialnego.

5. Spotkanie grupy młodszej Dzieci Maryi odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w sali kominkowej na starej plebanii.

6. Nasz Dekanalny Ośrodek Wspierania Rodzin zaprasza na wykład pani pedagog mgr Józefy Ilczyszyn-Buchman pt. "Sztuka rozmowy z dzieckiem". Wykład odbędzie się w piątek 9 czerwca o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.

7. Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci zostanie odprawiona w sobotę o godz. 7.00.

8. W miesiącu sierpniu od 11 do 20, organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. W programie obok nawiedzenia Miejsc Świętych przewidziany jest wypoczynek nad Morzem Martwym. Zgłoszenia przyjmuje ks. Witold.

9. Klub Pielgrzyma działający przy naszej Parafii informuje o wyprawie na Krym w dniach od 26 sierpnia do 10 września br. Szczegóły można odnaleźć na plakacie w przedsionku kościoła.

10. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza rodziny, młodzież i dorosłych na "wczasy z Panem Bogiem". Miejscem odpoczynku są Borowice koło Karpacza. Termin od 8 do 14 lipca. Planowane są atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zapisy do dnia 9 czerwca. Szczegóły wyjazdu TUTAJ.