z niedzieli 3 grudnia 2006 roku (I Niedziela Adwentu)

Czytania: Jr 33, 14-16; 2Tes 3, 12-4, 2; Łk 21, 25-36.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu dachu naszego kościoła.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Msze św. Roratnie odprawiane będą o godz. 18.00. Przed Roratami o godz. 17.30 śpiewane będą Godzinki ku Czci Niepokalanie Poczętej.

4. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 4 grudnia, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.

5. W piątek, 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Podczas Mszy o godz. 9.00 nasze Siostry odnowią swoje śluby zakonne.

6. Bardzo serdecznie prosimy naszych drogich Parafian o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii małżeństw, które w bieżącym roku obchodziły 50 lub 25 rocznicę ślubu. W intencji tych par zostanie odprawiona Suma Odpustowa
w Uroczystość Świętej Rodziny, 31 grudnia 2006 roku. Jubilatom zostaną przekazane okolicznościowe błogosławieństwa Metropolity Wrocławskiego.

7. W przyszłą niedzielę 10 grudnia rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Ich zawołaniem będzie "Prostujcie drogę dla Pana - Otwórzcie drzwi Chrystusowi". Rekolekcje zakończą się we wtorek całodzienną spowiedzią. Rekolekcje poprowadzi je Ojciec Oblat Józef Kowalik. TUTAJ można zobaczyć plan rekolekcji.

8. Ochronka Sióstr, Świetlica Środowiskowa Ananasy i Harcerze zapraszają w przyszłą niedzielę na kiermasz świąteczny. Odbędzie się on w godz. od 8.00 do 18.00 przed wejściem do domu katechetycznego. Kiermasz ma charakter charytatywny, uzyskany dochód przeznaczony zostanie na działalność organizatorów.