z niedzieli 7 maja 2006 roku (IV Niedziela Wielkanocna)

Czytania: Dz 4, 8-12; 1 J 3, 1-2; J 10, 11-18.

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława biskupa
i męczennika, Głównego Patrona Polski. Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Nabożeństwa majowe do NMP odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.

3. Zapraszamy dziś na "VII Muzyczne Spotkania u Świętej Rodziny". Utwory J. S. Bacha, J. Clarke, C. Francka, G. Gabrieli, W.A. Mozarta, M. Regera, A. Vivaldiego, usłyszymy w organowym wykonaniu Witolda Zabornego z Katowic, któremu na trąbce towarzyszyć będzie Stanisław Dziewior, również z Katowic. Słowo wiążące wygłosi Jacek Woleński. Koncert odbędzie się o godz. 19.00.

4. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek 8 maja wyjątkowo o godz. 10.00 do kaplicy Domu Parafialnego.

5. W poniedziałek 8 maja imieniny obchodzi ksiądz prałat Stanisław. W tym dniu w intencji Czcigodnego Solenizanta zostaną odprawione dwie Msze św.: pierwsza w gronie wszystkich księży z naszego Dekanatu o godz. 11.00 w kościele Ojców Redemptorystów przy ul. Wittiga, druga w naszym kościele o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W przyszłą niedzielę 14 maja na Mszy o godz. 10.30 wspólnota Dzieci Maryi z okazji zbliżającego się Dnia Mamy przedstawi montaż słowno - muzyczny.