z niedzieli 28 maja 2006 roku (VII Niedziela Wielkanocna)

Czytania: Dz 1, 1-11; Ef 1, 17-23; Mk 16, 15-20.

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej; w środę przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; w czwartek wspomnienie św. Justyna; w sobotę Świętych Męczenników Karola Lwangi i Współbraci.

1. Nabożeństwa majowe i czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. We wtorek 30 maja przypada Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. prałata Stanisława Pikula. Zapraszamy we wtorek na uroczystą Mszę św. o godz. 11.00, którą pod przewodnictwem JE ks. bp Józefa Pazdura odprawią księża wyświeceni wraz z naszym dostojnym Jubilatem.

3. W piątek 2 czerwca przypada pierwszy piątek miesiąca. Do comiesięcznego Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić od godz.17.00 do 19.00.

4. Nasz Dekanalny Ośrodek Wspierania Rodzin zaprasza na wykład pani pedagog mgr Józefy Ilczyszyn-Buchman pt. "Sztuka rozmowy z dzieckiem". Wykład odbędzie się w piątek 2 czerwca o godz. 19.00 w Domu Parafialnym..

5. W piątek i w sobotę odwiedzimy naszych drogich chorych Parafian.

6. W sobotę 3 czerwca w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w naszym kościele odbędzie się czuwanie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Rozpocznie się o godz. 20.00. O godz. 22.00 zostanie odprawiona Msza św. Szczegółowy plan czuwania znajduje się na plakacie w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej Wspólnoty Płomień Pański.

7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza rodziny, młodzież i dorosłych na "wczasy z Panem Bogiem". Miejscem odpoczynku są Borowice koło Karpacza. Termin od 8 do 14 lipca. Planowane są atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zapisy do dnia 9 czerwca. Szczegóły wyjazdu TUTAJ.

8. Polecamy majowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny", zatytułowany "Zawsze z Maryją" oraz kolejne numery L'Osservatore Romano.

Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy uśmiechu, radości, błogosławieństwa Bożego, zdrowia i samych szóstek na świadectwie.