z niedzieli 15 kwietnia 2007 roku (Niedziela Miłosierdzia Bożego)

Czytania: Dz 5, 12-16; Ap 1, 9-19; J 20, 19-31

1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na działalność naszej Kuchni Charytatywnej. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym 200 ciepłych posiłków i chleb.

2. We wtorek, 17 kwietnia, o godz. 18.00 Jego Ekscelencja ks. bp Edward Janiak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Spowiedź przed bierzmowaniem w poniedziałek od godz. 17.00.

3. Spotkanie pielgrzymów udających się do włoskich sanktuariów Eucharystycznych odbędzie się w środę, 18 kwietnia, po wieczornej Mszy. Są jeszcze wolne miejsca.

4. W czwartek, 19 kwietnia, przypada druga rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI na stolicę Piotrową. Prosimy o modlitwę w intencji Papieża.

5. Spotkanie należących do wspólnoty Miłosierdzia Bożego odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia, po wieczornej Mszy św.

6. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Męki Pańskiej w Sośnicy. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 28 kwietnia. Zapisy w zakrystii i u pani Haliny Pierścionek.

7. Osoby, które chcą przekazać 1% podatku za rok 2006 na rzecz naszej fundacji Sancta Familia a mają problemy z wypełnieniem odpowiednich dokumentów, mogą zgłosić się do kancelarii parafialnej we wtorek od godz. 15.30 do godz. 16.30. Wpłacając 1% każdy może partycypować w wykonaniu utwardzenia dróg i chodników na naszym cmentarzu.