z 25 maja 2008 roku (VIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Iz 49, 14-15; 1 Kor 4, 1-5; Mt 6, 24-34

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Filipa Nereusza,
w czwartek św. Urszulę Ledóchowską,
w sobotę obchodzimy święto Nawiedzenia NMP.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Do piątku włącznie procesje wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem odbywać się będą podczas Nabożeństw Majowych o godz. 17.30. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. W czwartek Panie z Żywego Różańca będą rozprowadzać wianki.

2. Grupa Matki w Modlitwie oraz Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego wraz z Siostrami Służebniczkami zapraszają wszystkie Mamy na Mszę św. w sobotę 31 maja o godz. 11.00 w naszym kościele, podczas, której Mamy dokonają aktu ofiarowania swoich dzieci Panu Bogu.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Mszę Prymicyjną odprawią księża neoprezbiterzy: Michał Taraga i Marcin Werczyński, którzy w tym roku akademickim odbywali w naszej Wspólnocie praktyki duszpasterskie.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym - Płomień Pański zaprasza na wczasy z Panem Bogiem organizowane w Borowicach koło Karpacza w terminie od 12 do19 lipca br. Zapisy do 10 czerwca. Szczegóły na stronie internetowej www.plomienpanski.pl.