z 23 marca 2008 roku (Niedziela Zmartwychwstania)

Czytania: Dz 2, 34-43; Kol 3, 1-4; J 20, 1-9

1. Nowennę przygotowującą do Uroczystości Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego. Taca z jutrzejszego dnia przeznaczona jest na działalność Papieskiego Fakultetu Teologicznego we Wrocławiu.

3. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego kazania w naszej Wspólnocie głosić będzie publicysta i pedagog, Brat Tadeusz Ruciński. Po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się prelekcję pt: "Porozmawiajmy o przeprowadzce, czyli z dziećmi o śmierci i umieraniu".

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy w tegorocznym Wielkim Poście dzięki modlitwie, rekolekcjom, dobrze odbytej spowiedzi, wraz ze św. Marią Magdaleną, Piotrem i Janem przeszli przez pusty grób Chrystusa, doznając olśnienia Jego Zmartwychwstaniem. Płynącą z głębi serca wdzięczność wyrażam wszystkim kapłanom
z księdzem Prałatem Stanisławem na czele, dziękuję tegorocznemu rekolekcjoniście i spowiednikom. Słowa podziękowania kieruję do naszych Sióstr Służebniczek. Dziękuję orkiestrze dętej, panom organistom, naszym chórzystom, scholi młodzieżowej, liturgicznej służbie ołtarza i grupom modlitewnym. Dziękuję wszystkim osobom przygotowujących celebrację liturgii Triduum Paschalnego.

Z najserdeczniejszymi życzeniami błogosławionych Świąt, przyjmijcie Drodzy Parafianie kapłański dar modlitwy.