z niedzieli 19 listopada 2006 roku (XXXIII Niedziela Zwykła)

Czytania: Dn 12, 1-3; Hbr 10, 11-18; Mk 13, 24-32.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie NMP,
w środę św. Cecylię, w piątek Świętych Męczenników Andrzeja Dung-Lac i jego Współbraci.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W dzisiejszą niedzielę cykl kazań pt. Chrześcijańskie savoire vivre rozpoczął w naszej Wspólnocie ks. Aleksander Radecki.

2. W środę, 22 listopada, w 88 Rocznicę Obrony Lwowa, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich, zaprasza na pochód pod pomnik Orląt Lwowskich znajdujący się na naszym cmentarzu. Zbiórka przed kościołem o godz. 15.00.

3. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy różaniec, a godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. W tym tygodniu w poniedziałek będziemy polecać Bogu zmarłych, o których pamiętali mieszkańcy ulicy Smętnej, Wysockiego i Żmichowskiej, we wtorek, środę i czwartek - kartki bez podanych nazw ulic.

4. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kazania wygłosi ks. prof. Mariusz Rosik, znany i ceniony wrocławski biblista, autor licznych książek i publikacji.

5. Polecamy nowy, listopadowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny" zatytułowany "Bóg Panem Czasu".

6. Rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na cykl spotkań pt.: Twój nastolatek potrzebuje Ciebie, który poprowadzi pracownik naukowy Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego pan dr Andrzej Ładyżyński oraz rodzice ze Wspólnoty Płomień Pański. Zapraszamy na kolejne spotkanie - w najbliższą niedzielę 26 listopada o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.