z niedzieli 24 grudnia 2006 roku (IV Niedziela Adwentu)

Czytania: Iz 62, 1-5 ; Dz 13, 16-17, 22-25; Mt 1, 1-25.

1. W kancelarii parafialnej można zaopatrywać się w opłatki..

2. Dziś w Wigilię, 24 grudnia, zostaną odprawione Msze według porządku niedzielnego, nie będzie Mszy o godz. 18.00 i 20.00. W Noc Narodzenia Pańskiego zostaną odprawione dwie Pasterki; jedna o godz. 22.00, druga o północy.

3. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. W drugi dzień Świąt Msze będą odprawiane według porządku niedzielnego.

4. Od środy 27 grudnia rozpoczynamy kolędę - modlitewną wizytę duszpasterską w domach naszych Drogich Parafian: w środę odwiedzimy zamieszkałych przy ulicy Becka i Kasprzaka po stronie parzystej, w czwartek ulica Kasprzaka nr nieparzyste i Okrzei nr nieparzyste, w piątek Okrzei nr parzyste i Nullo nr nieparzyste, w sobotę ulica Nullo nr parzyste i Potebni nr parzyste.

5. W niedzielę 31 grudnia 2006 roku w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi o godz. 12.30 Sumę Odpustową dla naszej Wspólnoty Parafialnej odprawi Ksiądz Oficjał Metropolitalnego Sądu Duchownego we Wrocławiu prof. Alojzy Ślósarczyk. Nasz Gość przekaże małżeństwom obchodzącym Jubileusze okolicznościowe błogosławieństwa Arcybiskupa Wrocławskiego.

6. W niedzielę 31 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie 2006 roku.

7. Nowy, świąteczny numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny", wyłożony jest na stoliku obok ambony.

PRZEŻYWAJĄC TEN PIĘKNY CZAS WIELKIEJ TAJEMNICY MIŁOŚCI BOGA DO CZŁOWIEKA, ŻYCZĘ WSZYSTKIM BY WCIELONE SŁOWO NADAŁO NAJGŁĘBSZY SENS WSZYSTKIM DZIAŁANIOM I PLANOM ORAZ NAPEŁNIAŁO BOGACTWEM ŁASKI I DARÓW