z 13 stycznia 2008 roku (Niedziela Chrztu Pańskiego)

Czytania: Iz 42,1-7; Dz 10, 34-38; Łk 3, 15-22

W tym tygodniu w czwartek wspominamy świętego Antoniego, w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara. Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych

1. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza na spotkanie opłatkowe we wtorek, 15 stycznia, do Domu Parafialnego o godz. 17.00.

2. Wspólnota Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego zaprasza w sobotę, 19 stycznia, na spotkanie do klasztoru naszych Sióstr o godz. 15.00.

3. Z okazji 150 rocznicy objawień w Lourdes organizujemy parafialną pielgrzymkę lotniczo - autokarową w terminie od 20 do 27 kwietnia. Trasa: Lourdes, Barcelona, Saragossa, Monserrat oraz pobyt nad morzem. Koszt 1850 zł. Zapisy w zakrystii.

4. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę:
w poniedziałek - odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Jezierskiego i Głowackiego;
we wtorek - ul. Godebskiego, Waryńskiego i Wysockiego numery nieparzyste;
w środę - ul. Wysockiego numery parzyste, Szanieckiego i Sowińskiego od nr 4 do 12 parzyste;
w czwartek - ul. Sowińskiego numery od 14 do 20 i nieparzyste, oraz ul. Konarskiego;
w piątek - ul. Mierosławskiego i Libelta; w sobotę - 9 Maja i Mickiewicza numery od 35 do 109.