z niedzieli 15 stycznia 2006 roku (II Niedziela Zwykła)

Czytania: 1 Sm 3,3-19; 1Kor 6, 13-20; J 1, 35-42.

1. W dzisiejszą niedziele kolejną katechezę liturgiczną głosi ks. dr Paweł Cembrowicz - dziękujemy za tę duszpasterską posługę.

2. Zapraszamy dziś na koncert kolęd w wykonaniu Akademickiego Chóru Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy-Muzioł. Koncert odbędzie się po wieczornej Mszy św. ok. godz. 19.00.

3. Specjalistyczna Poradnia Rodzinna działająca przy naszej parafii zaprasza na konsultacje do lekarza, prawnika, psychologa, pedagoga, nauczyciela naturalnego planowania rodziny i logopedy. Plan pracy Poradni wywieszony jest w gablocie przy wejściu do kościoła.

4. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę - modlitewną wizytę duszpasterską w domach naszych drogich Parafian:
w poniedziałek - odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Dembowskiego nr nieparzyste, ul. Wysockiego nr nieparzyste i ul. Waryńskiego.
we wtorek - ul. Mierosławskiego, ul. Wysockiegom nr parzyste i ul. Sowińskiego nr parzyste od 4 do 12,
w środę - ul. Sowińskiego pozostałe numery, ul. Promień nr od 1 do 21,
w czwartek - ul. Promień nr nieparzyste 25 - 45 i ul. Libelta,
w piątek - ul. Promień nr nieparzyste 47 - 57 i ul.Konarskiego,
w sobotę - ul. Kosynierów Gdyńskich nr nieparzyste 7 - 91, nr parzyste 2a - 10a i ul Krajewskiego.