z niedzieli 21 maja 2006 roku (VI Niedziela Wielkanocna)

Czytania: Dz 10, 25-48; 1 J 4, 7-10; J 15, 9-17.

W tym tygodniu w środę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza, kapłana.

1. Nabożeństwa majowe do NMP odprawiane są codziennie o godz. 17.30. W dzisiejszą niedzielę dla Dzieci Komunijnych zostanie odprawione dodatkowe nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

2. Dzieci Komunijne będą w tym tygodniu uczestniczyły we Mszy św. o godz. 18.00.

3. W piątek, 26 maja, odbędzie się spowiedź dla dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii oraz ich Rodzin. Początek nabożeństwa pokutnego o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 odbędzie się Rocznica I Komunii Świętej.

5. Bilety na spotkanie z Ojcem Świętym w Krakowie są do odebrania w zakrystii po Mszach św. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w autokarze dla młodzieży. Zapisy przyjmuje ks. Roman.

6. Polecamy majowy numer naszego parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny", zatytułowany "Zawsze z Maryją".

Wszystkim Drogim Mamom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wiele macierzyńskiej radości.