z niedzieli 22 października 2006 roku (XXIX Niedziela Zwykła)

Czytania: Iz 53, 10-11; Hbr 4, 14 - 16; Mk 10, 35-45.

W tym tygodniu w sobotę obchodzimy święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek modlitwie przewodniczyć będą dzieci z Ochronki.

2. W ubiegłą niedzielę w Dzień Papieski w naszej parafii na rzecz fundacji wspierającej ubogą, zdolną młodzież, zebrano kwotę 3.800 zł. Bóg zapłać!

3. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie" zaprasza we wtorek, 24 października, po Mszy wieczornej do Domu Parafialnego, na wykład ks. Stanisława Pawlaczka pt. "Pięćdziesięciolecie Października 1956 roku i jego znaczenie dla Kościoła w Polsce".

4. Ks. prof. Ryszard Kempiak serdecznie zaprasza na spotkania biblijne do domu zakonnego przy Placu Grunwaldzkim 3, we wtorki o 20.00.

5. Spotkanie członków i sympatyków Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego odbędzie się w klasztorze Sióstr w sobotę, 28 października, o godz. 15.00.

6. Polecamy nowy numer Parafialnego czasopisma "U Świętej Rodziny". Ten październikowy zeszyt zatytułowany jest "Moc Modlitwy".