z niedzieli 16 kwietnia 2006 roku (Niedziela Zmartwychwstania)

Czytania: Dz 10, 34-43; Kpl 3, 1-4; J 20, 1-9.

1. Nowennę przygotowującą do Uroczystości Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego. Taca z jutrzejszego dnia przeznaczona jest na działalność Papieskiego Fakultetu Teologicznego we Wrocławiu.

3. W środę 19 kwietnia przypada 1. rocznica wyboru papieża Benedykta XVI, pamiętajmy o modlitwach w intencjach Ojca Świetego.

4. W sobotę 22 kwietnia odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Bobolicach. Zapisy w zakrystii lub u pani Haliny Pierścionek.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy w tegorocznym Wielkim Poście dzięki modlitwie, rekolekcjom, dobrze odbytej spowiedzi, wraz ze św. Piotrem i Janem przeszli przez pusty grób Chrystusa, doznając olśnienia Jego Zmartwychwstaniem. Płynącą z głębi serca wdzięczność wyrażam wszystkim kapłanom
z księdzem Prałatem Stanisławem na czele, dziękuję tegorocznemu rekolekcjoniście i spowiednikom. Słowa podziękowania kieruję do naszych Sióstr Służebniczek Śląskich, a szczególnie do siostry zakrystianki Wenancji. Dziękuję panom organistom, naszym chórzystom, scholii młodzieżowej, liturgicznej służbie ołtarza i harcerzom. Dziękuję wszystkim osobom przygotowujących celebrację liturgii Triduum Paschalnego.
Z najserdeczniejszymi życzeniami błogosławionych Świąt, przyjmijcie Drodzy Parafianie kapłański dar modlitwy.