z 1 maja 2011 roku (II Niedziela Wielkanocna)

Czytania: Dz 2, 42-47; 1 P 1, 3-9; J 20, 19-31

1. Nabożeństwa majowe odprawiane będą codziennie o godz. 17.30.
  2. Dziś kończy praktykę duszpasterska w naszej parafii ks. diakon Łukasz Ulas, który z kolegami kursowymi w dniu 21 maja przyjmie świecenia prezbiteratu. Bardzo dziękuję ks. diakonowi za ogrom pracy na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i życzę wielkiej radości z posługiwania w winnicy Pańskiej.
  3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 2 maja, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  4. We wtorek, 3 maja, przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte, podczas których odnowimy Milenijny Akt Oddania Polski w Macierzyńską Niewolę Maryi, zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Msza w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00.
  5. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w czwartek będzie skrócone z powodu próby pierwszokomunijnej i odbędzie się w godzinach od 15.00 do 16.00.
  6. Małżeństwa chcące pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy w czwartek, 5 maja, do kaplicy w Domu Parafialnym na Mszę św. o godz. 19.00.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić w piątek podczas sprawowanych Eucharystii, a szczególnie od godz. 17.00 do 18.30.
  8. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w sobotę, 7 maja, o godz. 16.15 w Domu Parafialnym.
  9. Rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodzić Rocznicę Komunii zapraszamy w przyszła niedzielę, 8 maja, na spotkanie o godz. 11.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  10. Przy ambonie wyłożony jest nowy, świąteczny numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Radujmy się!

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Antonina Zegzuła, +Jadwiga Domańska, +Marceli Maj, +Jadwiga Subocz, +Kazimierz Kabat, +Melania Niewolna i +Jadwiga Kristmann.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.