z 22 listopada 2009 roku (Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata)

Czytania: Dn 7, 13-14; Ap 1, 5-8, J 18, 33-37

W tym tygodniu we wtorek wspominamy Świętych Męczenników Koreańskich, Andrzeja i jego Współbraci.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. Klub Orląt Lwowskich i towarzystwo miłośników Lwowa zaprasza dziś na obchody 91. Rocznicy Obrony Lwowa. O godz. 1715 zbierzemy się na cmentarzu pod pomnikiem Orląt, aby tam złożyć kwiaty i odmówić modlitwę. O godz. 1800 zostanie odprawiona uroczysta Msza.
  2. Dziś przed kościołem harcerze będą rozprowadzać kalendarze. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie obozów harcerskich.
  3. Do środy włącznie o godz. 1730 odmawiamy będzie różaniec, a godz. 1800 odprawiana Msza za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. W tym tygodniu będziemy polecać Bogu zmarłych, którzy zostali wypisani na kartkach bez podanej ulicy zamieszkania składających wypominki lub spoza terenu naszej parafii.
  4. Rodziców i dzieci przygotowujące się do uroczystości Pierwszej Komunii zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy szyjącej stroje liturgiczne, celem pobrania miary. Spotkanie odbędzie się w sobotę 28 listopada o godz. 1600 w Domu Parafialnym. Przy pobraniu miary wymagane będzie wpłacenie zaliczki w wysokości 30 złotych.
  5. Polecamy nowy numer parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany Wezwanie do świętości, który wyłożony jest na stoliku przy ambonie.
  6. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Eugeniusz Pawlik, +Mieczysława Langer, i +Bernard Spisla. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie