z 11 lipca 2010 roku (XV Niedziela Zwykła)

Czytania: Pwt 30, 10-14; Kol 1, 15-20; Łk 10, 25-27.

W tym tygodniu w poniedziałek patronuje nam Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, we wtorek Święci Pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt, w czwartek św. Bonawentura, w piątek NMP z Góry Karmen.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym ponad 200 ciepłych posiłków i chleb
  2. Nabożeństwo Fatimskie zostanie odprawione we wtorek, 13 lipca, po wieczornej Mszy, ok. godz. 1830. Bardzo prosimy o przyniesienie świec, które zapalone, będziemy nieśli podczas procesji wokół naszego kościoła .
  3. Punkt przyjmowania i wydawania odzieży działający przy naszej Parafii nie będzie czynny do 15 sierpnia.
  4. W wakacyjne dni powszednie do spowiedzi, ze względu na urlopy księży, można będzie przystępować po sprawowanych Eucharystiach.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Maria Białecka, +Jan Marszałek i +Alfreda Rusiecka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.