z 17 kwietnia 2011 roku (Niedziela Palmowa)

1. Dzisiejsza niedziela jest drugim dniem tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych. Zakończenie jutro w Wielki Poniedziałek. Spowiedź jutro od godz. 8.30 do 10.00 oraz od godz. 16.30 do 20.30. W poniedziałek nauki ogólne podczas Mszy o godz. 9.00 i 18.00, dzieci zapraszamy na godz. 17.00, młodzież na godz. 20.00.
  2. Dzisiejsze nabożeństwo Gorzkich Żali zostanie odprawione o godzinie 17.30.
  3. Przed kościołem rozprowadzane są wielkanocne paschaliki Caritas Polska. Dochód ze sprzedaży palm przeznaczony jest na cele charytatywne. Dochód z kiermaszu prowadzonego przez dzieci z naszej Świetlicy Środowiskowej na organizację letnich półkolonii.
  4. W Wielki Wtorek odwiedzimy naszych chorych Parafian.
  5. W Wielką Środę punkt wydawania odzieży nie będzie czynny.
  6. W Wielki Czwartek i Piątek kancelaria parafialna będzie czynna od 10.00 do 10.30.
    W Wielki Czwartek rozpoczynamy Triduum Paschalne. W tym dniu obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa.
    W Archikatedrze o godz. 9.00 Metropolita Wrocławski w asyście kapłanów odprawi Mszę Krzyżma.
    W naszym kościele Msza Wieczerzy Pańskiej będzie odprawiona o godz. 18.00. Po niej do godz. 22.00 będziemy adorować Pana Jezusa w ciemnicy.
    W Wielki Piątek adoracja od godz. 7.00. O godz. 8.00 odprawiona będzie Jutrznia. Po południu o godz. 15.00 odbędzie się Droga Krzyżowa od naszego kościoła do św. Faustyny. Rozważania stacji poprowadzą: 1 - Wspólnota Różańca, 2 - Rycerze Niepokalanej, 3 - Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy, 4 - Grupa Miłosierdzia Bożego, 5 - Młodzież, 6 - Przedstawiciele Rodzin, 7 - Odnowa w Duchu Świętym. Liturgia męki i śmierci Pana Jezusa o godz. 18.00. Po niej adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia rozpoczniemy po liturgii Wielkiego Piątku.
    W Wielką Sobotę obchodzimy Wigilię Paschalną. Od godz. 7.00 rano adoracja przy Bożym Grobie. O godz. 8.00 odprawiona będzie Jutrznia. Święcenie pokarmów będzie odbywało się co godzinę od 9.00 do 17.00. Wigilia Paschalna rozpocznie się o godz. 20.00. Prosimy o przyniesienie do kościoła w tym dniu świec. Liturgię Wielkiej soboty zakończymy Procesją Zmartwychwstania wokół naszego kościoła.
    Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczniemy Mszą św. o godz. 9.00.
    W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na Misterium Papieskie Polonia Semper Fidelis w hołdzie Wielkiemu Polakowi Janowi Pawłowi II w wykonaniu artystów scen wrocławskich. Misterium zostanie wystawione o godz. 16.30.