z 20 grudnia 2009 roku (IV Niedziela Adwentu)

Czytania: Mi 5, 1-4; Hbr 10, 5 - 10; Łk 1, 39-45

1. W kancelarii parafialnej można dziś zaopatrywać się w opłatki wigilijne.
  2. Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie działający w imieniu Konferencji Episkopatu Polski przeprowadza zbiórkę na rzecz pomocy materialnej dla naszych Braci i Sióstr żyjących na terenach za wschodnią granicą Rzeczpospolitej. Puszki dziś i przez najbliższe dni wystawione będą na balaskach.
  3. Ostatnia Msza Roratna zostanie odprawiona w środę 23 grudnia o godz. 1800.
  4. W Wigilię, 24 grudnia, zostaną odprawione Msze o godz. 700 i 900, nie będzie Mszy o godz. 1800.
  5. W czwartek zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną wszystkich samotnych i tych, którzy nie mogą przygotować u siebie Wigilii. Zapraszamy do budynku starej plebanii na godzinę 1300. Na miarę swoich możliwości prosimy Parafian o podzielenie się ciastem i żywnością.
  6. W Noc Narodzenia Pańskiego zostaną odprawione dwie Pasterki; jedna o godz. 2200, druga o północy.
  7. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 700 rano. W drugi dzień Świąt Msze będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  8. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na koncert kolęd z różnych stron świata w wykonaniu wrocławskiego zespołu Castle Dreams. Początek koncertu o godzinie 1630.
  9. W niedzielę Świętej Rodziny, 27 grudnia, zapraszamy na koncert z cyklu Muzyczne spotkania u Świętej Rodziny w wykonaniu Marzenny Wojak, solistki Opery w Szczecinie i Teatru Muzycznego we Wrocławiu oraz wrocławskiego organisty Piotra Rojka. W programie koncertu kolędy i pastorałki. Początek koncertu o godzinie 1630.
  10. Polecamy nowy numer czasopisma diecezjalnego Nowe Życie, które wyłożone jest na stoliku przy ambonie.
  11. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Janina Korzeniowska, +Magdalena Talowska i +Jan Męciński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie