z 7 lutego 2010 roku (V Niedziela Zwykła)

Czytania: Iz 6, 1-8; 1 Kor 15, 1-11; Łk 5, 1-11

W tym tygodniu w środę wspominamy św. Scholastykę.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 700 do 1400.
  2. Wszystkich sympatyków Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego zapraszamy na spotkanie do klasztoru naszych Sióstr w poniedziałek (8 lutego) po wieczornej Mszy św.
  3. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej Odrodzenie zaprasza na wykład pana doktora Stanisława Bogaczewicza, pracownika Instytutu Pamięci Narodowej, pt.: Ks. Jerzy Popiełuszko - symbol polskiego pragnienia wolności. Zapraszamy w środę (10 lutego) o godz. 1630 do Domu Parafialnego.
  4. W czwartek (11 lutego) przypada Światowy Dzień Chorych. Z tej racji serdecznie zapraszamy wszystkich naszych cierpiących i chorych Parafian na Mszę św. o godz. 1800. Eucharystia ta będzie połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  5. Akcja Katolicka Wielkiej Wyspy zaprasza na Mszę w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej przy Alejach Kochanowskiego w przyszłą niedzielę (14 lutego) o godz. 1800.
  6. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi ks. Jacek. Msza św. w intencji Czcigodnego Solenizanta zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę (14 lutego) o godz. 2000. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. W tym tygodniu po kolędzie odwiedzimy w poniedziałek mieszkańców ul. Partyzantów nr nieparzyste od 57 do 127. Kończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Z głębi serca dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i wszelką okazaną troskę o dobro naszej Parafii. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które zostaną przeznaczone na potrzeby Kurii Metropolitalnej, Seminarium Duchownego oraz naszej Wspólnoty. Jeżeli kogoś pominęliśmy lub kolęda była dla danej Rodziny w nieodpowiednim czasie, to prosimy zgłosić taki fakt, celem wyznaczenia dodatkowej wizyty księdza.
  8. Przy ambonie wyłożony jest nowy numer parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Świadkowie wiary i miłości.
  9. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Irena Domadzierska i +Wojciech Makuch. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.