z 2 stycznia 2011 roku (II Niedziela po Narodzeniu Pańskim)

Czytania: Syr 24,1-12; Ef 1, 3-18; J 1, 1-18

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.
  2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 3 stycznia, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, która przypada w czwartek 6 stycznia, Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Przypominamy, że jest to święto, w które należy uczestniczyć we Mszy pod sankcją grzechu ciężkiego. W tym dniu panie z Różańca będą rozprowadzać kredę.
  4. Spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty Żywego Różańca, Rycerzy Niepokalanej i Apostolstwa Dobrej Śmierci, odbędzie się w czwartek (6 stycznia) o godz. 14.00 w Domu Parafialnym.
  5. W tym tygodniu po kolędzie odwiedzimy:
    w poniedziałek (3 stycznia) - mieszkańców ul. Dembowskiego nr parzyste od 62 do 130;
    we wtorek - ul. Kasprzaka;
    w środę - ul. Okrzei;
    w piątek - ul. Nulla;
    w sobotę - Potebni.
  6. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Barbara Gajda, +Krzysztof Kuć, +Leszek Górski i +Robert Gierdziuń. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.