z 27 marca 2011 roku (III Niedziela Wielkiego Postu)

Czytania: Wj 17, 3-7; Rz 5, 1-8; J 4, 5-42.

W tym tygodniu w piątek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

1. Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiane są nabożeństwa:
    - Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30 , 17.30 i 19.00 dla młodzieży
    - Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić w piątek podczas sprawowanych Eucharystii, a szczególnie od godziny 17.00 do 19.00.
  3. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy naszych drogich chorych Parafian.
  4. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w sobotę (2 kwietnia) o godzinie 16.15 w Domu Parafialnym. O godzinie 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową, o godzinie 18.00 na Mszę św.
  5. Akcja Katolicka Wielkiej Wyspy zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę (3 kwietnia) o godzinie 18.30 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga. Po Mszy odbędzie się projekcja filmu pt. "Mgła".

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Michał Skrzypnik, +Maria Łuczak, +Władysława Sławińska, +Adam Gajewski i +Marian Herrmann. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.